Baby Cash Cat

Курс Baby Cash Cat у реальному часі

Не додано

Графік цін Baby Cash Cat

Зараз ціна Baby Cash Cat (BABYCASHCAT) становить 0,000000 UAH з 24-годинною зміною +0,0066%. Останнє оновлення: 23.10.2026 13:32:49 (UTC+0). Відстежуйте ціни в режимі реального часу BABYCASHCAT на WEEX за підтримки нашого Фонду захисту у розмірі 1000 BTC.

Відомості про ціну Baby Cash Cat (BABYCASHCAT)

Максимум за 24 години
0.024684 UAH
Мінімум за 24 години
0.023643 UAH
Зміна за 24 години
+0,0066%
Обсяг торгівлі за 24 години
- UAH
Ринкова капіталізація
- UAH
Повністю розводнена ринкова капіталізація
24.69M UAH
Загальна пропозиція
406.35M
Макс. пропозиція
1.00B
Історичний максимум (30.09.2026)
0.068865 UAH
Історичний мінімум (09.10.2026)
0.016811 UAH
Рейтинг
7859
Циркулююча пропозиція
0,00%
Зміна за 3 дні
+6,80%
Зміна за 7 днів
+9,20%
Зміна за 30 днів
+75,59%
Зміна за 1 рік
+80,98%
Baby Cash Cat

Історія цін Baby Cash Cat

WEEXЗавантажити дані
Дата
Ціна
Відкриті
Макс.
Мін.
Обсяг
Зміна (%)
18.10.2026
0,0235 UAH
0,0233 UAH
0,0236 UAH
0,0233 UAH
0 UAH
‎0,93%
11.10.2026
0,0241 UAH
0,0234 UAH
0,0241 UAH
0,0230 UAH
60 787,77 UAH
‎2,99%
04.10.2026
0,0433 UAH
0,0462 UAH
0,0493 UAH
0,0426 UAH
0 UAH
‎-6,31%
27.09.2026
0,0364 UAH
0,0386 UAH
0,0390 UAH
0,0364 UAH
0 UAH
‎-5,60%
20.09.2026
0,0146 UAH
0,0146 UAH
0,0147 UAH
0,0142 UAH
0 UAH
‎0,08%
13.09.2026
0,0236 UAH
0,0256 UAH
0,0256 UAH
0,0170 UAH
0 UAH
‎-7,64%
06.09.2026
0,0211 UAH
0,0193 UAH
0,0212 UAH
0,0193 UAH
139 994,48 UAH
‎9,42%
На сьогодні середня ціна Baby Cash Cat (BABYCASHCAT) становить 0.00094615 UAH. Історичний максимум був 0.001521 UAH 30.09.2026, а історичний мінімум — 0.0003713 UAH 09.10.2026.

Технічний аналіз Baby Cash Cat

Технічний аналіз використовує історичні цінові моделі та обсяг торгівлі, щоб надати уявлення про потенційні рухи ціни Baby Cash Cat і допомагає трейдерам визначити можливості на волатильному ринку криптовалют.
Підсумок:
Ковзне середнє
Купівля: 0
Продаж: 0
Показники
Купівля: 0
Продаж: 0

Настрої щодо Baby Cash Cat (BABYCASHCAT)

Що ви зараз думаєте про Baby Cash Cat (BABYCASHCAT)?
Дані не знайдено

Про Baby Cash Cat

Офіційні посилання

Соцмережі та спільнота

Питання та відповіді

1. Який поточний курс Baby Cash Cat (BABYCASHCAT) в USD?

Станом на 10/23/2026 поточна ціна Baby Cash Cat (BABYCASHCAT) становить 0.0005452 USD.

2. Якою є ринкова капіталізація Baby Cash Cat (BABYCASHCAT)?

Ринкова капіталізація — основний показник, який використовують для оцінки загальної вартості, популярності та домінування на ринку криптовалюти. Поточна ринкова капіталізація Baby Cash Cat (BABYCASHCAT) становить - USD.

3. Якою є циркулююча пропозиція Baby Cash Cat (BABYCASHCAT)?

Важливо розрізняти циркулюючу пропозицію та загальну пропозицію. Перша враховує тільки доступні для торгівлі монети, а остання — всі коли-небудь створені монети. Зараз Baby Cash Cat (BABYCASHCAT) має циркулюючу пропозицію - BABYCASHCAT від загальної пропозиції 406.35M BABYCASHCAT.

4. Які фактори впливають на ціну Baby Cash Cat (BABYCASHCAT)?

На коливання цін Baby Cash Cat (BABYCASHCAT) впливають численні чинники.
Динаміка попиту та пропозиції: обмежена пропозиція Baby Cash Cat на фоні зростаючого попиту часто приводить до підвищення ціни. І навпаки, велика пропозиція або низький попит можуть знизити ціну.
Ринкові настрої та новини: позитивні новини, технологічні розробки або зростаюче прийняття загалом створюють позитивні настрої, залучають покупців та потенційно підвищують ціну. З іншого боку, негативні новини, порушення безпеки або регуляторна невизначеність можуть спровокувати потребу продавати активи та зниження цін.
Технологічні розробки: основні оновлення, покращення масштабованості або безпеки, а також впровадження нових функцій можуть впливати на сприйняття інвесторами та вплив на ціну.
Макроекономічні чинники: глобальні економічні умови, інфляція та монетарна політика також можуть впливати на поведінку інвесторів та опосередковано впливати на ціни криптовалют.
Маніпуляція ринком: через те, що криптовалютний ринок тільки починає зароджуватись, можуть відбуватися маніпуляції цінами за допомогою зловмисної діяльності, як-от воштрейдинг або схеми пампу та дампу, що впливають на ціни у короткостроковій перспективі.

5. Чи є Baby Cash Cat (BABYCASHCAT) гарним вибором для інвестицій?

Під час оцінювання інвестиції в Baby Cash Cat (BABYCASHCAT) врахуйте такі ключові чинники.
Основи проєкту: дізнайтесь більше про команду проєкту, технології, документацію та використовуйте кейси для оцінки потенційної вартості активу.
Ринкові тенденції: проаналізуйте історію цін криптовалюти, ринкові настрої та загальні ринкові тенденції.
Конкуренція: проведіть аналіз конкурентів і дізнайтесь, чим Baby Cash Cat відрізняється від аналогічних проєктів.
Регуляторна політика: залишайтесь у курсі поточних і потенційних правил, які можуть вплинути на майбутнє криптовалюти.

6. Де можна купити Baby Cash Cat (BABYCASHCAT)?

Ви можете купити Baby Cash Cat (BABYCASHCAT) на різних криптовалютних біржах.
Важливі міркування щодо вибору біржі:
Комісії: порівняйте комісії за торгівлю, депозит і виведення, а також інші застосовні платежі.
Безпека: шукайте біржі з сильними заходами безпеки, як-от двофакторна автентифікація (2FA) та зберігання на холодних гаманцях.
Репутація та відгуки: прочитайте історію біржі та відгуки користувачів, щоб оцінити її надійність.
Способи оплати: переконайтеся, що біржа підтримує бажані способи оплати (наприклад, банківські перекази, кредитні картки тощо).
Географічні обмеження: переконайтесь, що біржа працює у вашій країні або регіоні.
Наполегливо рекомендуємо WEEX як біржу з найвищим рейтингом. WEEX пропонує низькі комісії, зручний інтерфейс та надійні функції безпеки.

7. Яку комісію зазвичай стягують під час купівлі Baby Cash Cat (BABYCASHCAT)?

Комісія за купівлю Baby Cash Cat (BABYCASHCAT) може варіюватися залежно від криптобіржі, яку Ви використовуєте, та вибраного спосіб оплати. Звичні комісії, які слід врахувати:
Комісія за торгівлю: цю комісію біржа стягує за виконання угод. Це може бути відсоток від суми угоди (наприклад, від 0,1 до 0,5%) або фіксована плата за операцію.
Комісія за депозит: деякі біржі стягують комісію за поповнення рахунку, особливо для деяких способів оплати, як-от депозити за допомогою кредитної картки.
Комісія за виведення: під час виведення Baby Cash Cat (BABYCASHCAT) або фіатної валюти біржа може стягувати комісію за виведення.

8. Які технічні показники використовують для аналізу Baby Cash Cat (BABYCASHCAT)?

Трейдери часто використовують технічні показники для аналізу цін та виявлення потенційних можливостей для торгівлі Baby Cash Cat (BABYCASHCAT). Ось деякі популярні показники:
Ковзні середні (MA) — згладжують дані про ціну для виявлення тенденцій. Найбільш поширені MA беруть за період 50, 100 чи 200 днів.
Індекс відносної сили (RSI) — цей показник вимірює величину рухів цін та визначає умови перекупівлі або перепродажу.
Конвергенція/дивергенція ковзних середніх (MACD) — цей показник імпульсу, що показує взаємозв’язок між двома ковзними середніми.
Смуги Боллінджера — ці лінії створюють стандартні відхилення навколо ковзного середнього та допомагають трейдерам виявити волатильність та потенційні розриви цін.

Прогноз цін криптовалют

Новини Baby Cash Cat

Штучний інтелект та чіпи: Вашингтон посилює контроль над американськими інвестиціями в Китаї

Міністерство фінансів США регулює інвестиції США в штучний інтелект, чіпи та чотири інші технології в Китаї. Що передбачає проект правила.

journalducoin.com2026/10/23 13:00:00

Як BTC реагував на чотири історичні проміжні вибори?

www.techflowpost.com2026/10/23 11:45:00

Перспективи DEX на основі постійних контрактів: чи зміниться ситуація з опціонами на блокчейні?

www.panewslab.com2026/10/23 11:30:00

5 днів, 1,2 мільярда доларів обсягу торгів, TVL лише 11 мільйонів: чому Metric варто звернути увагу?

foresightnews.pro2026/10/23 11:04:29

Coinbase: 3,25 мільйона євро штрафу в Ірландії за недостатній захист коштів клієнтів

Центральний банк Ірландії накладає штраф у 3,25 мільйона євро на Coinbase Ireland за недоліки в управлінні захистом коштів клієнтів.

journalducoin.com2026/10/23 11:00:00

Елемент водонагрівача Heatbit за $899 видобуває біткоїни, поки нагріває вашу ємність

decrypt.co2026/10/23 10:54:35
Ви заплатите
Ви отримаєте
Кількість
Швидка купівля

Дивитись більше

Обсяг
Лідери росту
Лідери падіння
iconiconiconiconiconiconiconicon
Підтримка клієнтів:@weikecs
Співпраця:@weikecs
Кількісна торгівля та маркетмейкінг:bd@weex.com
VIP-програма:support@weex.com