The Juggernaut

Курс The Juggernaut у реальному часі

Не додано

Графік цін The Juggernaut

Зараз ціна The Juggernaut (JUGGERNAUT) становить 0,000000 UAH з 24-годинною зміною +0,0194%. Останнє оновлення: 23.10.2026 19:19:58 (UTC+0). Відстежуйте ціни в режимі реального часу JUGGERNAUT на WEEX за підтримки нашого Фонду захисту у розмірі 1000 BTC.

Відомості про ціну The Juggernaut (JUGGERNAUT)

Максимум за 24 години
0.183233 UAH
Мінімум за 24 години
0.176668 UAH
Зміна за 24 години
+0,0194%
Обсяг торгівлі за 24 години
45.54M UAH
Ринкова капіталізація
182.83M UAH
Повністю розводнена ринкова капіталізація
182.83M UAH
Загальна пропозиція
1.00B
Макс. пропозиція
1.00B
Історичний максимум (13.09.2026)
0.435242 UAH
Історичний мінімум (03.08.2026)
0.063568 UAH
Рейтинг
1347
Циркулююча пропозиція
100,00%
Зміна за 3 дні
+12,89%
Зміна за 7 днів
+21,42%
Зміна за 30 днів
+63,54%
Зміна за 1 рік
+93,95%
The Juggernaut

Історія цін The Juggernaut

WEEXЗавантажити дані
Дата
Ціна
Відкриті
Макс.
Мін.
Обсяг
Зміна (%)
18.10.2026
0,1679 UAH
0,1869 UAH
0,2032 UAH
0,1596 UAH
51 713 761,99 UAH
‎-10,13%
11.10.2026
0,1739 UAH
0,1908 UAH
0,1953 UAH
0,1704 UAH
49 920 929,41 UAH
‎-8,83%
04.10.2026
0,2410 UAH
0,2306 UAH
0,2427 UAH
0,2199 UAH
59 178 666,07 UAH
‎4,48%
27.09.2026
0,3228 UAH
0,3196 UAH
0,3701 UAH
0,3187 UAH
58 461 981,18 UAH
‎1,02%
20.09.2026
0,3127 UAH
0,3097 UAH
0,3230 UAH
0,2844 UAH
73 551 451,48 UAH
‎0,99%
13.09.2026
0,3177 UAH
0,3642 UAH
0,4352 UAH
0,3124 UAH
95 858 157,52 UAH
‎-12,74%
06.09.2026
0,1815 UAH
0,2013 UAH
0,2041 UAH
0,1534 UAH
76 694 509,44 UAH
‎-9,84%
30.08.2026
0,3320 UAH
0,5138 UAH
0,5953 UAH
0,2714 UAH
343 545 984,11 UAH
‎-35,44%
23.08.2026
0,1271 UAH
0,0914 UAH
0,1488 UAH
0,0902 UAH
66 820 183,36 UAH
‎39,04%
16.08.2026
0,1053 UAH
0,1083 UAH
0,1273 UAH
0,1053 UAH
45 333 605,89 UAH
‎-2,79%
На сьогодні середня ціна The Juggernaut (JUGGERNAUT) становить 0.0055085 UAH. Історичний максимум був 0.009613 UAH 13.09.2026, а історичний мінімум — 0.001404 UAH 03.08.2026.

Технічний аналіз The Juggernaut

Технічний аналіз використовує історичні цінові моделі та обсяг торгівлі, щоб надати уявлення про потенційні рухи ціни The Juggernaut і допомагає трейдерам визначити можливості на волатильному ринку криптовалют.
Підсумок:
Ковзне середнє
Купівля: 0
Продаж: 0
Показники
Купівля: 0
Продаж: 0

Настрої щодо The Juggernaut (JUGGERNAUT)

Що ви зараз думаєте про The Juggernaut (JUGGERNAUT)?
Дані не знайдено

Про The Juggernaut

Офіційні посилання

Соцмережі та спільнота

Питання та відповіді

1. Який поточний курс The Juggernaut (JUGGERNAUT) в USD?

Станом на 10/23/2026 поточна ціна The Juggernaut (JUGGERNAUT) становить 0.004038 USD.

2. Якою є ринкова капіталізація The Juggernaut (JUGGERNAUT)?

Ринкова капіталізація — основний показник, який використовують для оцінки загальної вартості, популярності та домінування на ринку криптовалюти. Поточна ринкова капіталізація The Juggernaut (JUGGERNAUT) становить 4.04M USD.

3. Якою є циркулююча пропозиція The Juggernaut (JUGGERNAUT)?

Важливо розрізняти циркулюючу пропозицію та загальну пропозицію. Перша враховує тільки доступні для торгівлі монети, а остання — всі коли-небудь створені монети. Зараз The Juggernaut (JUGGERNAUT) має циркулюючу пропозицію 1.00B JUGGERNAUT від загальної пропозиції 1.00B JUGGERNAUT.

4. Які фактори впливають на ціну The Juggernaut (JUGGERNAUT)?

На коливання цін The Juggernaut (JUGGERNAUT) впливають численні чинники.
Динаміка попиту та пропозиції: обмежена пропозиція The Juggernaut на фоні зростаючого попиту часто приводить до підвищення ціни. І навпаки, велика пропозиція або низький попит можуть знизити ціну.
Ринкові настрої та новини: позитивні новини, технологічні розробки або зростаюче прийняття загалом створюють позитивні настрої, залучають покупців та потенційно підвищують ціну. З іншого боку, негативні новини, порушення безпеки або регуляторна невизначеність можуть спровокувати потребу продавати активи та зниження цін.
Технологічні розробки: основні оновлення, покращення масштабованості або безпеки, а також впровадження нових функцій можуть впливати на сприйняття інвесторами та вплив на ціну.
Макроекономічні чинники: глобальні економічні умови, інфляція та монетарна політика також можуть впливати на поведінку інвесторів та опосередковано впливати на ціни криптовалют.
Маніпуляція ринком: через те, що криптовалютний ринок тільки починає зароджуватись, можуть відбуватися маніпуляції цінами за допомогою зловмисної діяльності, як-от воштрейдинг або схеми пампу та дампу, що впливають на ціни у короткостроковій перспективі.

5. Чи є The Juggernaut (JUGGERNAUT) гарним вибором для інвестицій?

Під час оцінювання інвестиції в The Juggernaut (JUGGERNAUT) врахуйте такі ключові чинники.
Основи проєкту: дізнайтесь більше про команду проєкту, технології, документацію та використовуйте кейси для оцінки потенційної вартості активу.
Ринкові тенденції: проаналізуйте історію цін криптовалюти, ринкові настрої та загальні ринкові тенденції.
Конкуренція: проведіть аналіз конкурентів і дізнайтесь, чим The Juggernaut відрізняється від аналогічних проєктів.
Регуляторна політика: залишайтесь у курсі поточних і потенційних правил, які можуть вплинути на майбутнє криптовалюти.

6. Де можна купити The Juggernaut (JUGGERNAUT)?

Ви можете купити The Juggernaut (JUGGERNAUT) на різних криптовалютних біржах.
Важливі міркування щодо вибору біржі:
Комісії: порівняйте комісії за торгівлю, депозит і виведення, а також інші застосовні платежі.
Безпека: шукайте біржі з сильними заходами безпеки, як-от двофакторна автентифікація (2FA) та зберігання на холодних гаманцях.
Репутація та відгуки: прочитайте історію біржі та відгуки користувачів, щоб оцінити її надійність.
Способи оплати: переконайтеся, що біржа підтримує бажані способи оплати (наприклад, банківські перекази, кредитні картки тощо).
Географічні обмеження: переконайтесь, що біржа працює у вашій країні або регіоні.
Наполегливо рекомендуємо WEEX як біржу з найвищим рейтингом. WEEX пропонує низькі комісії, зручний інтерфейс та надійні функції безпеки.

7. Яку комісію зазвичай стягують під час купівлі The Juggernaut (JUGGERNAUT)?

Комісія за купівлю The Juggernaut (JUGGERNAUT) може варіюватися залежно від криптобіржі, яку Ви використовуєте, та вибраного спосіб оплати. Звичні комісії, які слід врахувати:
Комісія за торгівлю: цю комісію біржа стягує за виконання угод. Це може бути відсоток від суми угоди (наприклад, від 0,1 до 0,5%) або фіксована плата за операцію.
Комісія за депозит: деякі біржі стягують комісію за поповнення рахунку, особливо для деяких способів оплати, як-от депозити за допомогою кредитної картки.
Комісія за виведення: під час виведення The Juggernaut (JUGGERNAUT) або фіатної валюти біржа може стягувати комісію за виведення.

8. Які технічні показники використовують для аналізу The Juggernaut (JUGGERNAUT)?

Трейдери часто використовують технічні показники для аналізу цін та виявлення потенційних можливостей для торгівлі The Juggernaut (JUGGERNAUT). Ось деякі популярні показники:
Ковзні середні (MA) — згладжують дані про ціну для виявлення тенденцій. Найбільш поширені MA беруть за період 50, 100 чи 200 днів.
Індекс відносної сили (RSI) — цей показник вимірює величину рухів цін та визначає умови перекупівлі або перепродажу.
Конвергенція/дивергенція ковзних середніх (MACD) — цей показник імпульсу, що показує взаємозв’язок між двома ковзними середніми.
Смуги Боллінджера — ці лінії створюють стандартні відхилення навколо ковзного середнього та допомагають трейдерам виявити волатильність та потенційні розриви цін.

Прогноз цін криптовалют

Новини The Juggernaut

Торгівля безстроковими ф'ючерсами SpaceX склала близько 6 мільярдів доларів після звітності

SpaceX безстрокові ф'ючерси торгувалися близько 6 мільярдів доларів після звітності. Стаття пояснює сплеск торгівлі та як комісії можуть досягати механізму спалювання HYPE.

cryptoslate.com2026/10/23 19:10:43

Що таке платформа для агентських активностей? Всередині AX1 Console 2.0

AX1 Console 2.0 запускає AI-агентів у оплачувані квести на Base, використовуючи платежі x402, автоматичне налаштування гаманців та стартові кредити для перших запусків.

cryptoslate.com2026/10/23 15:00:23

Дослідження Tether показує, коли купівля ноутбука коштує більше, ніж хмарні токени

Інвестиція Tether у Tenstorrent ставить акцент на місцевій економіці штучного інтелекту QVAC, де витрати на ноутбуки, потужність моделей та дешеві ціни на хмари формують, хто може заощадити.

cryptoslate.com2026/10/23 14:50:48

Дослідник HTX Chloe: незважаючи на значний чистий приплив у біткоїн-ETF, макроекономічні дані стримують потенціал відновлення

www.120btc.com2026/10/23 14:03:23

Законопроект «GENIUS» має лазівку, банки заявляють, що кредити можуть зменшитися на 850 мільярдів доларів

www.panewslab.com2026/10/23 13:45:00

Штучний інтелект та чіпи: Вашингтон посилює контроль над американськими інвестиціями в Китаї

Міністерство фінансів США регулює інвестиції США в штучний інтелект, чіпи та чотири інші технології в Китаї. Що передбачає проект правила.

journalducoin.com2026/10/23 13:00:00
Ви заплатите
Ви отримаєте
Кількість
Швидка купівля

Дивитись більше

Обсяг
Лідери росту
Лідери падіння
iconiconiconiconiconiconiconicon
Підтримка клієнтів:@weikecs
Співпраця:@weikecs
Кількісна торгівля та маркетмейкінг:bd@weex.com
VIP-програма:support@weex.com