Переглянути теми
Графік цін PDDB
Історія та аналіз PDDB
Про PDDB
Прогноз цін PDDB
PDD Holdings Tokenized bStocks

Курс PDD Holdings Tokenized bStocks у реальному часі

Не додано

Графік цін PDD Holdings Tokenized bStocks

Зараз ціна PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB) становить 0,00 UAH з 24-годинною зміною -0,0241%. Останнє оновлення: 23.10.2026 16:07:02 (UTC+0). Відстежуйте ціни в режимі реального часу PDDB на WEEX за підтримки нашого Фонду захисту у розмірі 1000 BTC.

Відомості про ціну PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB)

Максимум за 24 години
3,613.51 UAH
Мінімум за 24 години
3,488.55 UAH
Зміна за 24 години
-0,0241%
Обсяг торгівлі за 24 години
73.13M UAH
Ринкова капіталізація
87.42M UAH
Повністю розводнена ринкова капіталізація
87.42M UAH
Загальна пропозиція
25.39K
Макс. пропозиція
-
Історичний максимум (13.10.2026)
3,788.73 UAH
Історичний мінімум (02.10.2026)
3,390.30 UAH
Рейтинг
1678
Циркулююча пропозиція
--
Зміна за 3 дні
+6,38%
Зміна за 7 днів
+6,45%
Зміна за 30 днів
+10,53%
Зміна за 1 рік
+10,53%
PDD Holdings Tokenized bStocks

Історія цін PDD Holdings Tokenized bStocks

WEEXЗавантажити дані
Дата
Ціна
Відкриті
Макс.
Мін.
Обсяг
Зміна (%)
18.10.2026
3669,66 UAH
3683,69 UAH
3707,69 UAH
3654,71 UAH
57 723 649,60 UAH
‎-0,38%
11.10.2026
3675,54 UAH
3669,66 UAH
3675,54 UAH
3655,17 UAH
9 344 600,08 UAH
‎0,16%
04.10.2026
3419,73 UAH
3417,92 UAH
3426,07 UAH
3411,13 UAH
2 234 522,50 UAH
‎0,05%
На сьогодні середня ціна PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB) становить 79.28 UAH. Історичний максимум був 83.68 UAH 13.10.2026, а історичний мінімум — 74.88 UAH 02.10.2026.

Технічний аналіз PDD Holdings Tokenized bStocks

Технічний аналіз використовує історичні цінові моделі та обсяг торгівлі, щоб надати уявлення про потенційні рухи ціни PDD Holdings Tokenized bStocks і допомагає трейдерам визначити можливості на волатильному ринку криптовалют.
Підсумок:
Ковзне середнє
Купівля: 0
Продаж: 0
Показники
Купівля: 0
Продаж: 0

Настрої щодо PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB)

Що ви зараз думаєте про PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB)?
Дані не знайдено

Про PDD Holdings Tokenized bStocks

Офіційні посилання

Соцмережі та спільнота

Питання та відповіді

1. Який поточний курс PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB) в USD?

Станом на 10/23/2026 поточна ціна PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB) становить 76.03 USD.

2. Якою є ринкова капіталізація PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB)?

Ринкова капіталізація — основний показник, який використовують для оцінки загальної вартості, популярності та домінування на ринку криптовалюти. Поточна ринкова капіталізація PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB) становить 1.93M USD.

3. Якою є циркулююча пропозиція PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB)?

Важливо розрізняти циркулюючу пропозицію та загальну пропозицію. Перша враховує тільки доступні для торгівлі монети, а остання — всі коли-небудь створені монети. Зараз PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB) має циркулюючу пропозицію 25.39K PDDB від загальної пропозиції 25.39K PDDB.

4. Які фактори впливають на ціну PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB)?

На коливання цін PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB) впливають численні чинники.
Динаміка попиту та пропозиції: обмежена пропозиція PDD Holdings Tokenized bStocks на фоні зростаючого попиту часто приводить до підвищення ціни. І навпаки, велика пропозиція або низький попит можуть знизити ціну.
Ринкові настрої та новини: позитивні новини, технологічні розробки або зростаюче прийняття загалом створюють позитивні настрої, залучають покупців та потенційно підвищують ціну. З іншого боку, негативні новини, порушення безпеки або регуляторна невизначеність можуть спровокувати потребу продавати активи та зниження цін.
Технологічні розробки: основні оновлення, покращення масштабованості або безпеки, а також впровадження нових функцій можуть впливати на сприйняття інвесторами та вплив на ціну.
Макроекономічні чинники: глобальні економічні умови, інфляція та монетарна політика також можуть впливати на поведінку інвесторів та опосередковано впливати на ціни криптовалют.
Маніпуляція ринком: через те, що криптовалютний ринок тільки починає зароджуватись, можуть відбуватися маніпуляції цінами за допомогою зловмисної діяльності, як-от воштрейдинг або схеми пампу та дампу, що впливають на ціни у короткостроковій перспективі.

5. Чи є PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB) гарним вибором для інвестицій?

Під час оцінювання інвестиції в PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB) врахуйте такі ключові чинники.
Основи проєкту: дізнайтесь більше про команду проєкту, технології, документацію та використовуйте кейси для оцінки потенційної вартості активу.
Ринкові тенденції: проаналізуйте історію цін криптовалюти, ринкові настрої та загальні ринкові тенденції.
Конкуренція: проведіть аналіз конкурентів і дізнайтесь, чим PDD Holdings Tokenized bStocks відрізняється від аналогічних проєктів.
Регуляторна політика: залишайтесь у курсі поточних і потенційних правил, які можуть вплинути на майбутнє криптовалюти.

6. Де можна купити PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB)?

Ви можете купити PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB) на різних криптовалютних біржах.
Важливі міркування щодо вибору біржі:
Комісії: порівняйте комісії за торгівлю, депозит і виведення, а також інші застосовні платежі.
Безпека: шукайте біржі з сильними заходами безпеки, як-от двофакторна автентифікація (2FA) та зберігання на холодних гаманцях.
Репутація та відгуки: прочитайте історію біржі та відгуки користувачів, щоб оцінити її надійність.
Способи оплати: переконайтеся, що біржа підтримує бажані способи оплати (наприклад, банківські перекази, кредитні картки тощо).
Географічні обмеження: переконайтесь, що біржа працює у вашій країні або регіоні.
Наполегливо рекомендуємо WEEX як біржу з найвищим рейтингом. WEEX пропонує низькі комісії, зручний інтерфейс та надійні функції безпеки.

7. Яку комісію зазвичай стягують під час купівлі PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB)?

Комісія за купівлю PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB) може варіюватися залежно від криптобіржі, яку Ви використовуєте, та вибраного спосіб оплати. Звичні комісії, які слід врахувати:
Комісія за торгівлю: цю комісію біржа стягує за виконання угод. Це може бути відсоток від суми угоди (наприклад, від 0,1 до 0,5%) або фіксована плата за операцію.
Комісія за депозит: деякі біржі стягують комісію за поповнення рахунку, особливо для деяких способів оплати, як-от депозити за допомогою кредитної картки.
Комісія за виведення: під час виведення PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB) або фіатної валюти біржа може стягувати комісію за виведення.

8. Які технічні показники використовують для аналізу PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB)?

Трейдери часто використовують технічні показники для аналізу цін та виявлення потенційних можливостей для торгівлі PDD Holdings Tokenized bStocks (PDDB). Ось деякі популярні показники:
Ковзні середні (MA) — згладжують дані про ціну для виявлення тенденцій. Найбільш поширені MA беруть за період 50, 100 чи 200 днів.
Індекс відносної сили (RSI) — цей показник вимірює величину рухів цін та визначає умови перекупівлі або перепродажу.
Конвергенція/дивергенція ковзних середніх (MACD) — цей показник імпульсу, що показує взаємозв’язок між двома ковзними середніми.
Смуги Боллінджера — ці лінії створюють стандартні відхилення навколо ковзного середнього та допомагають трейдерам виявити волатильність та потенційні розриви цін.

Прогноз цін криптовалют

Новини PDD Holdings Tokenized bStocks

Що таке платформа для агентських активностей? Всередині AX1 Console 2.0

AX1 Console 2.0 запускає AI-агентів у оплачувані квести на Base, використовуючи платежі x402, автоматичне налаштування гаманців та стартові кредити для перших запусків.

cryptoslate.com2026/10/23 15:00:23

Дослідження Tether показує, коли купівля ноутбука коштує більше, ніж хмарні токени

Інвестиція Tether у Tenstorrent ставить акцент на місцевій економіці штучного інтелекту QVAC, де витрати на ноутбуки, потужність моделей та дешеві ціни на хмари формують, хто може заощадити.

cryptoslate.com2026/10/23 14:50:48

Дослідник HTX Chloe: незважаючи на значний чистий приплив у біткоїн-ETF, макроекономічні дані стримують потенціал відновлення

www.120btc.com2026/10/23 14:03:23

Законопроект «GENIUS» має лазівку, банки заявляють, що кредити можуть зменшитися на 850 мільярдів доларів

www.panewslab.com2026/10/23 13:45:00

Штучний інтелект та чіпи: Вашингтон посилює контроль над американськими інвестиціями в Китаї

Міністерство фінансів США регулює інвестиції США в штучний інтелект, чіпи та чотири інші технології в Китаї. Що передбачає проект правила.

journalducoin.com2026/10/23 13:00:00

Як BTC реагував на чотири історичні проміжні вибори?

www.techflowpost.com2026/10/23 11:45:00
Ви заплатите
Ви отримаєте
Кількість
Швидка купівля

Дивитись більше

Обсяг
Лідери росту
Лідери падіння
iconiconiconiconiconiconiconicon
Підтримка клієнтів:@weikecs
Співпраця:@weikecs
Кількісна торгівля та маркетмейкінг:bd@weex.com
VIP-програма:support@weex.com