Orbitt Token

Курс Orbitt Token у реальному часі

Не додано

Графік цін Orbitt Token

Зараз ціна Orbitt Token (ORBT) становить 0,000000 UAH з 24-годинною зміною +0,0339%. Останнє оновлення: 24.10.2026 10:34:43 (UTC+0). Відстежуйте ціни в режимі реального часу ORBT на WEEX за підтримки нашого Фонду захисту у розмірі 1000 BTC.

Відомості про ціну Orbitt Token (ORBT)

Максимум за 24 години
0.024664 UAH
Мінімум за 24 години
0.021737 UAH
Зміна за 24 години
+0,0339%
Обсяг торгівлі за 24 години
- UAH
Ринкова капіталізація
361.44K UAH
Повністю розводнена ринкова капіталізація
483.86K UAH
Загальна пропозиція
20.00M
Макс. пропозиція
-
Історичний максимум (19.01.2025)
31.49 UAH
Історичний мінімум
0 UAH
Рейтинг
3824
Циркулююча пропозиція
--
Зміна за 3 дні
+14,93%
Зміна за 7 днів
+14,93%
Зміна за 30 днів
+57,73%
Зміна за 1 рік
+99,72%
Orbitt Token

Історія цін Orbitt Token

WEEXЗавантажити дані
Дата
Ціна
Відкриті
Макс.
Мін.
Обсяг
Зміна (%)
18.10.2026
0,0235 UAH
0,0241 UAH
0,0241 UAH
0,0235 UAH
0 UAH
‎-2,20%
11.10.2026
0,0372 UAH
0,0372 UAH
0,0372 UAH
0,0372 UAH
0 UAH
‎0,00%
04.10.2026
0,0435 UAH
0,0427 UAH
0,0435 UAH
0,0427 UAH
0 UAH
‎1,90%
27.09.2026
0,0452 UAH
0,0452 UAH
0,0456 UAH
0,0452 UAH
0 UAH
‎0,18%
20.09.2026
0,0326 UAH
0,0329 UAH
0,0329 UAH
0,0326 UAH
0 UAH
‎-0,82%
13.09.2026
0,0352 UAH
0,0609 UAH
0,0609 UAH
0,0342 UAH
81 394,36 UAH
‎-42,27%
06.09.2026
0,0549 UAH
0,0627 UAH
0,0644 UAH
0,0549 UAH
0 UAH
‎-12,43%
30.08.2026
0,0617 UAH
0,0759 UAH
0,0759 UAH
0,0617 UAH
0 UAH
‎-18,64%
23.08.2026
0,1059 UAH
0,1059 UAH
0,1059 UAH
0,1059 UAH
0 UAH
‎0,00%
16.08.2026
0,1014 UAH
0,0908 UAH
0,1020 UAH
0,0899 UAH
21 668,00 UAH
‎11,64%
На сьогодні середня ціна Orbitt Token (ORBT) становить 0.34805 UAH. Історичний максимум був 0.6961 UAH 19.01.2025, а історичний мінімум — 0 UAH --.

Технічний аналіз Orbitt Token

Технічний аналіз використовує історичні цінові моделі та обсяг торгівлі, щоб надати уявлення про потенційні рухи ціни Orbitt Token і допомагає трейдерам визначити можливості на волатильному ринку криптовалют.
Підсумок:
Ковзне середнє
Купівля: 0
Продаж: 0
Показники
Купівля: 0
Продаж: 0

Настрої щодо Orbitt Token (ORBT)

Що ви зараз думаєте про Orbitt Token (ORBT)?
Дані не знайдено

Про Orbitt Token

Офіційні посилання

Соцмережі та спільнота

Питання та відповіді

1. Який поточний курс Orbitt Token (ORBT) в USD?

Станом на 10/24/2026 поточна ціна Orbitt Token (ORBT) становить 0.0005347 USD.

2. Якою є ринкова капіталізація Orbitt Token (ORBT)?

Ринкова капіталізація — основний показник, який використовують для оцінки загальної вартості, популярності та домінування на ринку криптовалюти. Поточна ринкова капіталізація Orbitt Token (ORBT) становить 7.99K USD.

3. Якою є циркулююча пропозиція Orbitt Token (ORBT)?

Важливо розрізняти циркулюючу пропозицію та загальну пропозицію. Перша враховує тільки доступні для торгівлі монети, а остання — всі коли-небудь створені монети. Зараз Orbitt Token (ORBT) має циркулюючу пропозицію 14.94M ORBT від загальної пропозиції 20.00M ORBT.

4. Які фактори впливають на ціну Orbitt Token (ORBT)?

На коливання цін Orbitt Token (ORBT) впливають численні чинники.
Динаміка попиту та пропозиції: обмежена пропозиція Orbitt Token на фоні зростаючого попиту часто приводить до підвищення ціни. І навпаки, велика пропозиція або низький попит можуть знизити ціну.
Ринкові настрої та новини: позитивні новини, технологічні розробки або зростаюче прийняття загалом створюють позитивні настрої, залучають покупців та потенційно підвищують ціну. З іншого боку, негативні новини, порушення безпеки або регуляторна невизначеність можуть спровокувати потребу продавати активи та зниження цін.
Технологічні розробки: основні оновлення, покращення масштабованості або безпеки, а також впровадження нових функцій можуть впливати на сприйняття інвесторами та вплив на ціну.
Макроекономічні чинники: глобальні економічні умови, інфляція та монетарна політика також можуть впливати на поведінку інвесторів та опосередковано впливати на ціни криптовалют.
Маніпуляція ринком: через те, що криптовалютний ринок тільки починає зароджуватись, можуть відбуватися маніпуляції цінами за допомогою зловмисної діяльності, як-от воштрейдинг або схеми пампу та дампу, що впливають на ціни у короткостроковій перспективі.

5. Чи є Orbitt Token (ORBT) гарним вибором для інвестицій?

Під час оцінювання інвестиції в Orbitt Token (ORBT) врахуйте такі ключові чинники.
Основи проєкту: дізнайтесь більше про команду проєкту, технології, документацію та використовуйте кейси для оцінки потенційної вартості активу.
Ринкові тенденції: проаналізуйте історію цін криптовалюти, ринкові настрої та загальні ринкові тенденції.
Конкуренція: проведіть аналіз конкурентів і дізнайтесь, чим Orbitt Token відрізняється від аналогічних проєктів.
Регуляторна політика: залишайтесь у курсі поточних і потенційних правил, які можуть вплинути на майбутнє криптовалюти.

6. Де можна купити Orbitt Token (ORBT)?

Ви можете купити Orbitt Token (ORBT) на різних криптовалютних біржах.
Важливі міркування щодо вибору біржі:
Комісії: порівняйте комісії за торгівлю, депозит і виведення, а також інші застосовні платежі.
Безпека: шукайте біржі з сильними заходами безпеки, як-от двофакторна автентифікація (2FA) та зберігання на холодних гаманцях.
Репутація та відгуки: прочитайте історію біржі та відгуки користувачів, щоб оцінити її надійність.
Способи оплати: переконайтеся, що біржа підтримує бажані способи оплати (наприклад, банківські перекази, кредитні картки тощо).
Географічні обмеження: переконайтесь, що біржа працює у вашій країні або регіоні.
Наполегливо рекомендуємо WEEX як біржу з найвищим рейтингом. WEEX пропонує низькі комісії, зручний інтерфейс та надійні функції безпеки.

7. Яку комісію зазвичай стягують під час купівлі Orbitt Token (ORBT)?

Комісія за купівлю Orbitt Token (ORBT) може варіюватися залежно від криптобіржі, яку Ви використовуєте, та вибраного спосіб оплати. Звичні комісії, які слід врахувати:
Комісія за торгівлю: цю комісію біржа стягує за виконання угод. Це може бути відсоток від суми угоди (наприклад, від 0,1 до 0,5%) або фіксована плата за операцію.
Комісія за депозит: деякі біржі стягують комісію за поповнення рахунку, особливо для деяких способів оплати, як-от депозити за допомогою кредитної картки.
Комісія за виведення: під час виведення Orbitt Token (ORBT) або фіатної валюти біржа може стягувати комісію за виведення.

8. Які технічні показники використовують для аналізу Orbitt Token (ORBT)?

Трейдери часто використовують технічні показники для аналізу цін та виявлення потенційних можливостей для торгівлі Orbitt Token (ORBT). Ось деякі популярні показники:
Ковзні середні (MA) — згладжують дані про ціну для виявлення тенденцій. Найбільш поширені MA беруть за період 50, 100 чи 200 днів.
Індекс відносної сили (RSI) — цей показник вимірює величину рухів цін та визначає умови перекупівлі або перепродажу.
Конвергенція/дивергенція ковзних середніх (MACD) — цей показник імпульсу, що показує взаємозв’язок між двома ковзними середніми.
Смуги Боллінджера — ці лінії створюють стандартні відхилення навколо ковзного середнього та допомагають трейдерам виявити волатильність та потенційні розриви цін.

Прогноз цін криптовалют

Новини Orbitt Token

Криптовалюти: цей гігант венчурного капіталу викреслює слово зі своєї назви та звертається до ШІ

a16z Crypto стає a16z Frontier: фонд Кріса Діксона розширює свій спектр на ШІ та автономні машини, зберігаючи свої ставки на крипто.

journalducoin.com2026/10/24 10:00:00

Follow the Money: $630 млн для Strive, активність Tether та увага до CeFi

incrypted.com2026/10/24 09:00:00

Артур Хейс виходить з торгів Maelstrom, оскільки з'являються продажі токенів на суму 22,28 мільйона доларів

crypto.news2026/10/24 08:38:12

Ghanem Saudi Arabia залучила додаткові 1,5 мільйона доларів, підвищивши загальну суму фінансування до 8,6 мільйона доларів

www.wamda.com2026/10/24 07:04:28

Винагорода за стейкінг Ethereum програє грошовим ставкам, чому ж інвестори все ще чергують?

Стейкінг Ethereum ледве перевищує термінові депозити в євро, але 1.38 мільйона ETH в черзі. Ось чому інвестори все ще приймають ризик.

cryptoslate.com2026/10/24 07:00:27

Біткойн: чому JPMorgan оголошує про середню прибутковість 20,9 %, але лише 10 % на рік

JPMorgan надає біткойну 20,9 % середньої прибутковості, але 10 % на рік складної. Звідки береться ця різниця в 11 пунктів і чому волатильність коштує так дорого.

journalducoin.com2026/10/24 07:00:00
Ви заплатите
Ви отримаєте
Кількість
Швидка купівля

Дивитись більше

Обсяг
Лідери росту
Лідери падіння
iconiconiconiconiconiconiconicon
Підтримка клієнтів:@weikecs
Співпраця:@weikecs
Кількісна торгівля та маркетмейкінг:bd@weex.com
VIP-програма:support@weex.com