NATIX Network

Курс NATIX Network у реальному часі

Не додано

Графік цін NATIX Network

Зараз ціна NATIX Network (NATIX) становить 0,000000 UAH з 24-годинною зміною -0,0353%. Останнє оновлення: 23.10.2026 17:30:50 (UTC+0). Відстежуйте ціни в режимі реального часу NATIX на WEEX за підтримки нашого Фонду захисту у розмірі 1000 BTC.

Відомості про ціну NATIX Network (NATIX)

Максимум за 24 години
0.007860 UAH
Мінімум за 24 години
0.007529 UAH
Зміна за 24 години
-0,0353%
Обсяг торгівлі за 24 години
4.05M UAH
Ринкова капіталізація
304.60M UAH
Повністю розводнена ринкова капіталізація
750.19M UAH
Загальна пропозиція
99.99B
Макс. пропозиція
100.00B
Історичний максимум (30.05.2025)
0.089738 UAH
Історичний мінімум
0 UAH
Рейтинг
1137
Циркулююча пропозиція
40,60%
Зміна за 3 дні
+24,08%
Зміна за 7 днів
+31,55%
Зміна за 30 днів
+61,43%
Зміна за 1 рік
+91,47%
NATIX Network

Історія цін NATIX Network

WEEXЗавантажити дані
Дата
Ціна
Відкриті
Макс.
Мін.
Обсяг
Зміна (%)
18.10.2026
0,0079 UAH
0,0086 UAH
0,0089 UAH
0,0078 UAH
6 119 880,52 UAH
‎-8,62%
11.10.2026
0,0114 UAH
0,0110 UAH
0,0123 UAH
0,0102 UAH
15 739 119,25 UAH
‎3,50%
04.10.2026
0,0114 UAH
0,0091 UAH
0,0142 UAH
0,0090 UAH
20 984 288,58 UAH
‎25,84%
27.09.2026
0,0106 UAH
0,0092 UAH
0,0133 UAH
0,0088 UAH
19 580 482,10 UAH
‎15,84%
20.09.2026
0,0045 UAH
0,0045 UAH
0,0047 UAH
0,0044 UAH
4 336 123,16 UAH
‎0,98%
13.09.2026
0,0042 UAH
0,0038 UAH
0,0043 UAH
0,0038 UAH
4 553 806,68 UAH
‎10,47%
06.09.2026
0,0046 UAH
0,0049 UAH
0,0050 UAH
0,0046 UAH
5 269 154,10 UAH
‎-5,82%
30.08.2026
0,0055 UAH
0,0048 UAH
0,0056 UAH
0,0048 UAH
9 453 254,17 UAH
‎12,56%
23.08.2026
0,0032 UAH
0,0031 UAH
0,0033 UAH
0,0029 UAH
5 138 309,09 UAH
‎2,68%
16.08.2026
0,0027 UAH
0,0027 UAH
0,0028 UAH
0,0026 UAH
6 129 057,16 UAH
‎1,38%
На сьогодні середня ціна NATIX Network (NATIX) становить 0.000991 UAH. Історичний максимум був 0.001982 UAH 30.05.2025, а історичний мінімум — 0 UAH --.

Технічний аналіз NATIX Network

Технічний аналіз використовує історичні цінові моделі та обсяг торгівлі, щоб надати уявлення про потенційні рухи ціни NATIX Network і допомагає трейдерам визначити можливості на волатильному ринку криптовалют.
Підсумок:
Ковзне середнє
Купівля: 0
Продаж: 0
Показники
Купівля: 0
Продаж: 0

Настрої щодо NATIX Network (NATIX)

Що ви зараз думаєте про NATIX Network (NATIX)?
Дані не знайдено

Про NATIX Network

Офіційні посилання

Соцмережі та спільнота

Питання та відповіді

1. Який поточний курс NATIX Network (NATIX) в USD?

Станом на 10/23/2026 поточна ціна NATIX Network (NATIX) становить 0.0001656 USD.

2. Якою є ринкова капіталізація NATIX Network (NATIX)?

Ринкова капіталізація — основний показник, який використовують для оцінки загальної вартості, популярності та домінування на ринку криптовалюти. Поточна ринкова капіталізація NATIX Network (NATIX) становить 6.73M USD.

3. Якою є циркулююча пропозиція NATIX Network (NATIX)?

Важливо розрізняти циркулюючу пропозицію та загальну пропозицію. Перша враховує тільки доступні для торгівлі монети, а остання — всі коли-небудь створені монети. Зараз NATIX Network (NATIX) має циркулюючу пропозицію 40.60B NATIX від загальної пропозиції 99.99B NATIX.

4. Які фактори впливають на ціну NATIX Network (NATIX)?

На коливання цін NATIX Network (NATIX) впливають численні чинники.
Динаміка попиту та пропозиції: обмежена пропозиція NATIX Network на фоні зростаючого попиту часто приводить до підвищення ціни. І навпаки, велика пропозиція або низький попит можуть знизити ціну.
Ринкові настрої та новини: позитивні новини, технологічні розробки або зростаюче прийняття загалом створюють позитивні настрої, залучають покупців та потенційно підвищують ціну. З іншого боку, негативні новини, порушення безпеки або регуляторна невизначеність можуть спровокувати потребу продавати активи та зниження цін.
Технологічні розробки: основні оновлення, покращення масштабованості або безпеки, а також впровадження нових функцій можуть впливати на сприйняття інвесторами та вплив на ціну.
Макроекономічні чинники: глобальні економічні умови, інфляція та монетарна політика також можуть впливати на поведінку інвесторів та опосередковано впливати на ціни криптовалют.
Маніпуляція ринком: через те, що криптовалютний ринок тільки починає зароджуватись, можуть відбуватися маніпуляції цінами за допомогою зловмисної діяльності, як-от воштрейдинг або схеми пампу та дампу, що впливають на ціни у короткостроковій перспективі.

5. Чи є NATIX Network (NATIX) гарним вибором для інвестицій?

Під час оцінювання інвестиції в NATIX Network (NATIX) врахуйте такі ключові чинники.
Основи проєкту: дізнайтесь більше про команду проєкту, технології, документацію та використовуйте кейси для оцінки потенційної вартості активу.
Ринкові тенденції: проаналізуйте історію цін криптовалюти, ринкові настрої та загальні ринкові тенденції.
Конкуренція: проведіть аналіз конкурентів і дізнайтесь, чим NATIX Network відрізняється від аналогічних проєктів.
Регуляторна політика: залишайтесь у курсі поточних і потенційних правил, які можуть вплинути на майбутнє криптовалюти.

6. Де можна купити NATIX Network (NATIX)?

Ви можете купити NATIX Network (NATIX) на різних криптовалютних біржах.
Важливі міркування щодо вибору біржі:
Комісії: порівняйте комісії за торгівлю, депозит і виведення, а також інші застосовні платежі.
Безпека: шукайте біржі з сильними заходами безпеки, як-от двофакторна автентифікація (2FA) та зберігання на холодних гаманцях.
Репутація та відгуки: прочитайте історію біржі та відгуки користувачів, щоб оцінити її надійність.
Способи оплати: переконайтеся, що біржа підтримує бажані способи оплати (наприклад, банківські перекази, кредитні картки тощо).
Географічні обмеження: переконайтесь, що біржа працює у вашій країні або регіоні.
Наполегливо рекомендуємо WEEX як біржу з найвищим рейтингом. WEEX пропонує низькі комісії, зручний інтерфейс та надійні функції безпеки.

7. Яку комісію зазвичай стягують під час купівлі NATIX Network (NATIX)?

Комісія за купівлю NATIX Network (NATIX) може варіюватися залежно від криптобіржі, яку Ви використовуєте, та вибраного спосіб оплати. Звичні комісії, які слід врахувати:
Комісія за торгівлю: цю комісію біржа стягує за виконання угод. Це може бути відсоток від суми угоди (наприклад, від 0,1 до 0,5%) або фіксована плата за операцію.
Комісія за депозит: деякі біржі стягують комісію за поповнення рахунку, особливо для деяких способів оплати, як-от депозити за допомогою кредитної картки.
Комісія за виведення: під час виведення NATIX Network (NATIX) або фіатної валюти біржа може стягувати комісію за виведення.

8. Які технічні показники використовують для аналізу NATIX Network (NATIX)?

Трейдери часто використовують технічні показники для аналізу цін та виявлення потенційних можливостей для торгівлі NATIX Network (NATIX). Ось деякі популярні показники:
Ковзні середні (MA) — згладжують дані про ціну для виявлення тенденцій. Найбільш поширені MA беруть за період 50, 100 чи 200 днів.
Індекс відносної сили (RSI) — цей показник вимірює величину рухів цін та визначає умови перекупівлі або перепродажу.
Конвергенція/дивергенція ковзних середніх (MACD) — цей показник імпульсу, що показує взаємозв’язок між двома ковзними середніми.
Смуги Боллінджера — ці лінії створюють стандартні відхилення навколо ковзного середнього та допомагають трейдерам виявити волатильність та потенційні розриви цін.

Прогноз цін криптовалют

Новини NATIX Network

Що таке платформа для агентських активностей? Всередині AX1 Console 2.0

AX1 Console 2.0 запускає AI-агентів у оплачувані квести на Base, використовуючи платежі x402, автоматичне налаштування гаманців та стартові кредити для перших запусків.

cryptoslate.com2026/10/23 15:00:23

Дослідження Tether показує, коли купівля ноутбука коштує більше, ніж хмарні токени

Інвестиція Tether у Tenstorrent ставить акцент на місцевій економіці штучного інтелекту QVAC, де витрати на ноутбуки, потужність моделей та дешеві ціни на хмари формують, хто може заощадити.

cryptoslate.com2026/10/23 14:50:48

Дослідник HTX Chloe: незважаючи на значний чистий приплив у біткоїн-ETF, макроекономічні дані стримують потенціал відновлення

www.120btc.com2026/10/23 14:03:23

Законопроект «GENIUS» має лазівку, банки заявляють, що кредити можуть зменшитися на 850 мільярдів доларів

www.panewslab.com2026/10/23 13:45:00

Штучний інтелект та чіпи: Вашингтон посилює контроль над американськими інвестиціями в Китаї

Міністерство фінансів США регулює інвестиції США в штучний інтелект, чіпи та чотири інші технології в Китаї. Що передбачає проект правила.

journalducoin.com2026/10/23 13:00:00

Як BTC реагував на чотири історичні проміжні вибори?

www.techflowpost.com2026/10/23 11:45:00
Ви заплатите
Ви отримаєте
Кількість
Швидка купівля

Дивитись більше

Обсяг
Лідери росту
Лідери падіння
iconiconiconiconiconiconiconicon
Підтримка клієнтів:@weikecs
Співпраця:@weikecs
Кількісна торгівля та маркетмейкінг:bd@weex.com
VIP-програма:support@weex.com